Zamiast palety – skrzynia? Nadstawki paletowe Tefra

Poznańska firma Tefra powstała w 1993 roku jako firma rodzinna. Od ponad ćwierć wieku zajmuje się sprzedażą i skupem palet, ich naprawą oraz dodatkami do palet. Wiele lat zdobywania doświadczenia, wiedzy i zaufanie klientów owocuje obecnie wciąż wydłużającą się listą firm, które zaufały paletom od Tefry.

Śmiało można wymienić duże firmy, takie jak Tesco, Nivea, DPD, Lidl, Lisner czy Tetley jako czołówkę klientów, których zadowoliły produkty poznańskiej firmy. Lata pracy pozwoliły umocnić pozycję na rynku oraz wypracować odpowiednią elastyczność, która pozwala na spełnienie wymagań każdego klienta, nawet tego najbardziej wymagającego.

Oferta paletowa Tefry jest bardzo bogata. Znajdują się w niej m.in.: palety jednorazowe, palety przemysłowe, palety drewniane, a także europalety, które obecnie są wykorzystywane najczęściej. Ponadto nabyć można dodatki i akcesoria do palet, a najpopularniejszym są nadstawki paletowe.

Czym są nadstawki paletowe?

Nadstawki paletowe to najprostszy, najbezpieczniejszy i najtańszy sposób na to, aby zabezpieczyć towar podczas każdego rodzaju transportu, niezależnie czy towar przemierza jeden kraj, czy kilka. Nadstawki paletowe cechują się tym, że zapewniają stabilność przewożonym produktom, co uspokaja przewoźnika i wszystkich zainteresowanych towarem.

Fenomen nadstawek paletowych? Nadstawki to specjalnie skonstruowane ścianki, które muszą zostać zamontowane na brzegach zwykłych palet. Kiedy zamontuje się je z odpowiednią dokładnością, nadstawki dają pewność, że towar, który został umieszczony na palecie, na niej zostanie do końca podróży. Montaż nadstawek jest łatwy, ale potrzeba tu skupienia, by nie popełnić przypadkiem żadnych błędów.

Konstrukcja nadstawek pozwala na przechowywanie ich w ciasnych i trudno dostępnych miejscach – wystarczy je złożyć, jak kartkę papieru, a wszystko to dzięki zamontowanym zawiasom. Zawiasy pomagają w dopasowaniu nadstawek do palet. Łatwe rozkładanie i składanie nadstawek to kolejny plus tak prostego rozwiązania.

Nadstawki paletowe od Tefra

Oferta Tefry obfituje w najlepsze nadstawki paletowe w Poznaniu i okolicach. Rozróżnia się nadstawki paletowe klasy I oraz II. Nadstawki paletowe klasy I mają stałe wymiary 1200 x 800 x 200 mm, a najlepiej będą funkcjonować przy paletach EURO. Nadstawki te są skupowane, odnawiane i sprzedawane, dlatego są bez uszkodzeń, czyste i jasne.

Klasa II nadstawek paletowych od Tefry posiada te same wymiary, co klasa I, jednak różnicę stanowi ich wygląd. Nadstawki paletowe klasy II najczęściej są szare, ale mimo to czyste. Jeżeli klientowi nie zależy na ich wyglądzie, warto zainwestować w nadstawki klasy II, gdyż na pewno są tańsze.

Nadstawki paletowe to bardzo przydatny wynalazek, świetnie zastąpią kartonowe pudła, które z łatwością mogą się przewrócić lub rozedrzeć podczas transportu. Więcej o ofercie nadstawek, a także o ich zaletach, przeczytać można tutaj:

Dodaj komentarz