Sztuczna trawa na balkonie

Montaż sztucznej trawy na balkonie i tarasie – praktyczne porady

Sztuczna trawa na balkonieTrawa syntetyczna na balkonie to czysty relaks. Wyobraź sobie, że wychodzisz boso, drzwiami swojego salonu i czujesz miękką, aksamitną, miękką trawę. Zawsze czysta, bez konieczności konserwacji i nawadniania. Zawsze doskonała pod względem estetycznym, nawet po gwałtownym deszczu lub silnym wietrze. Szczęśliwcy będą mogli również kupić kilka leżaków, stół z półką na czasopisma, punkt świetlny z designerską lampą lub ciąg nowoczesnych lamp LED, kończąc na kolorowych roślinach lub kwiatach.

 

Sztuczna trawa na balkonie – wszystko co powinieneś wiedzieć

Poza wspomnianą wcześniej zaletą stworzenia zielonej przestrzeni nawet tam, gdzie by jej nie było, zalety układania sztucznej trawy na balkonie są niezliczone. Po pierwsze, pozwoli Ci chodzić bez konieczności noszenia butów lub kapci na obwodzie balkonu. Wynika to nie tylko z wysokiego stopnia higieny, jaki płaszcz pozwala utrzymać, ale także z tego, że stworzy chłodniejszą powierzchnię, która nie będzie nagrzewana przez słońce, co zamiast tego występuje codziennie na podłogach wyłożonych kafelkami lub betonem.

 

Podkład pod sztuczną trawę – podpowiadamy co warto wybrać

Jeśli zastanawiasz się, jak można położyć sztuczny trawnik na balkonie, to sekret tkwi w tym, że ten rewelacyjny produkt można bez problemu położyć na każdej powierzchni, dzięki czemu każdy może cieszyć się małym zielonym zakątkiem raju. Wystarczy umyć powierzchnię wodą i łagodnym detergentem, aby usunąć brud i zarazki, wszystko w mgnieniu oka i bez nadmiernego marnowania wody.

W zasadzie układanie sztucznej trawy nie jest niczym skomplikowanym. Nie wymaga dodatkowych nakładów pieniężnych. Jeśli planujemy położyć trawnik na stałe, można zastosować klej syntetyczny i podkleić trawę od spodu. Natomiast, gdy będziemy chcieli założyć ją np. na czas zimy, możemy trawnik po prostu położyć w danym miejscu. Sprawdź artykuł: Zielony trawnik przez cały rok – sztuczna trawa Charme Parquet Prestige Grass
Sztuczna trawa montaż na balkonie jest zatem odpowiednia dla każdego, kto ma małe dzieci i zwierzęta, które uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu – sztuczna trawa ! Wymienione powyżej zalety pozwolą Ci na zabawę swoim dzieciom i czworonożnym przyjaciołom bez obawy, że mogą się poparzyć z klasyczną podłogą i bez brudu w drodze, nie sądzisz, że jest to wielka zaleta!

Dodaj komentarz