Buty Supra czy Vans – sam wybierz!

Jeszcze nie tak dawno temu mogliśmy zauważyć wielki bum na markę butów Vans. Rzeczywiście był to zupełnie nowy i ciekawy styl, który do dzisiaj jest bardzo popularny i wiele nie tylko młodych osób na niego stawia. Vansy jednak miały i mają to do siebie, że dość szybko się przecierały – szczególnie jeśli chodzi o materiałowe trampki Vans. Na rynku jest też całe mnóstwo podróbek Vansów, które z tą marką nie mają niczego wspólnego. Jeśli nie jesteśmy pewni tego, czy kupujemy oryginalne obuwie, wystarczy, że zajrzymy na kody butów czy charakterystyczną podeszwę w Vansach.

Vansy mają jednego głównego konkurenta. Konkurują z marką Supra. Jest to marka amerykańska, która pochodzi dokładnie z Kalifornii. Buty tej marki są drogie, ale mają niesamowite kroje, są niezwykle ciekawe, a co za tym idzie – wykonywane z najlepszej jakości materiałów, wygodne, stylowe, wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia. Warto wydać kilkaset złotych na buty marki Supra, bo z pewnością długo będą nam służyć. Podobnie jak i Vansy są to buty, których głównym przeznaczeniem były osoby uprawiające sporty miejskie – np. jazdę na deskorolce.

W obu przypadkach buty bardzo spodobały się ogółowi i zaczęli je nosić nie tylko ci, którzy są związani na co dzień z modą streetwear, ale również zwykli ludzie, którym zależało na wygodzie w trakcie chodzenia i biegania. Na pewno buty obu tych marek doskonale się do tego nadają. Warto to sprawdzić samemu, kupując buty konkretnej marki w sklepie stacjonarnym lub nawet w sklepie internetowym

Dodaj komentarz